הסדרי נגישות חברת לאון פארם

לאון פארם נוקט את מירב המאמצים ומשקיע משאבים רבים על מנת לספק לכל לקוחותיו שירות שוויוני, מכובד, נגיש ומקצועי. בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות תשנ"ח-1998 ולתקנות שהותקנו מכוחו, מושקעים מאמצים ומשאבים רבים בביצוע התאמות הנגישות הנדרשות שיביאו לכך שאדם בעל מוגבלות יוכל לקבל את השירותים הניתנים לכלל הלקוחות, באופן עצמאי ושוויוני.

הסדרי נגישות לאון פארם
ראו את הטבלה הפורטת עם הסניפים
להלן הסדרי הנגישות הקיימים בבתי המרקחת השונים

  • קיימות חניות נכים בבית
  • חניונים בקרבת מקום
  • קיימות עמדות נגישות לקבלת שירות לקוחות בדלפק המכירה
  • קיימים שלטי זיהוי והכוונה.
  • שירות לקוחות נגיש - לאון פארם
  • הדרכות עובדים לשירות נגיש - מתקיימות הדרכות להכרת תחום הנגישות, יצירת מודעות בקרב העובדים והקניית כלים מעשיים למתן שירות נגיש.
  • מוקד טלפוני נגיש- המענה הקולי הונגש כך שהמידע מועבר בשפה ברורה וללא מוסיקת רקע.


אמצעים נוספים ליצירת קשר- קיימים מספר אמצעים נוספים ליצירת קשר:
דואר אלקטרוני - info@leonpharm.com
פניה באמצעות “וואטס אפ" – 0545-996668

נגישות אתר האינטרנט LEONPHARM.COM אתר אינטרנט נגיש הוא אתר המאפשר לאנשים עם מוגבלות ולאנשים מבוגרים לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים, כ- 20 עד 25 אחוזים מהאוכלוסייה נתקלים בקשיי שימוש באינטרנט ועשויים להיטיב מתכני אינטרנט נגישים יותר, כך על פי מחקר שנערך בשנת 2003 ע"י חברת מייקרוסופט. חברת לאון פארם מאמינה ופועלת למען שוויון הזדמנויות במרחב האינטרנטי לבעלי לקויות מגוונות ואנשים הנעזרים בטכנולוגיה מסייעת לשימוש במחשב.

מידע על נגישות האתר לאון פארם אתר זה עומד בדרישות תקנות שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013. התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי. הבדיקות נבחנו לתאימות הגבוהה ביותר עבור דפדפן כרום. האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים, Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות. מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלואלרי. לשם קבלת חווית גלישה מיטבית עם תוכנת הקראת מסך, אנו ממליצים לשימוש בתוכנת NVDA העדכנית ביותר. מסמכים או סרטוני וידאו שעלו לאתר לפני אוקטובר 2017 ייתכן שלא נגישים באופן מלא. במידה שנתקלתם במסמך כזה או בסרטון, תוכלו לפנות לרכזת נגישות בלאון פארם ואנחנו נדאג להנגיש לכם את המידע. מסירת מידע בפורמט נגיש - החברה מעמידה עבור לקוחותיה אפשרות לקבלת מידע בפורמטים נגישים. מסירת המידע הינה ללא עלות ומיועדת עבור אנשים עם מוגבלות. לפניות ומידע בנושא נגישות ניתן ליצור קשר עם רכז הנגישות של החברה שפרטיו מופיעים בהמשך ההצהרה. בדיקות ויעוץ הנגישות בוצעו על ידי חברת A2Z נגישות ושיווק באינטרנט

דרכי פנייה לבקשות והצעות לשיפור בנושא נגישות – לאון פארם יש לציין כי אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות החברה כחלק ממחויבותנו לאפשר לכלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות לקבל את השרות הנגיש ביותר. במידה ונתקלת בבעיה או בתקלה כלשהי בנושא הנגישות, נשמח שתעדכן אותנו בכך ואנו נעשה כל מאמץ למצוא עבורך פתרון מתאים ולטפל בתקלה בהקדם ככל שניתן.

פרטי רכז הנגישות בלאון פארם
שם: צליל סטרסטי
טלפון : 54-334-11120
דוא”ל : tslil@leonpharm.com
פרסום הצהרת הנגישות לאון פארם
הצהרת הנגישות עודכנה ביום: 22.9.2022

עיר סניף כתובת מצב נגישות חניון צמוד חניות נכים שילוט הכוונה
ת"א לאון פארם-בן יהודה ת"א - בן יהודה 34 נגיש - קרקע בקרבת מקום -בית אלעל ליד יש
ת"א לאון פארם-בבלי ת"א - הרב עוזיאל 1 נגיש - קרקע חניה ברחוב - אפור נגיש יש
ת"א לאון פארם-בצלאל ת"א - המכבי 2 נגיש - קרקע צמוד נגיש יש
פ"ת לאון פארם-פ"ת לוחמי הגטו 6 נגיש - קרקע חניה ברחוב - אפור נגיש יש
הרצליה יקיר ספיר 2 ישנה מעלית נכים בקרבת מקום נגיש יש
נשר לאון פארם-נשר בר יהודה 60 נגיש - קרקע חניה ברחוב ליד יש
חיפה לאון פארם-הכרמל שדרות הנשיא 130 נגיש - קרקע בקרבת מקום ליד יש
נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
איפוס מערכת
מערכת נגישות People-leads